קורסים מקוונים

פיתוח חשיבה מדעית בגיל הרך

יישומי המדע שינוי את פני ההיסטוריה האנושית. המשך פיתוח המדע ויישומיו חשובים מאין כמותם להמשך ההתפתחות של החברה. מסתבר שכבר מגיל צעיר אפשר לפתח חשיבה מדעית. מחקרים רבים הראו שילדים צעירים אכן מחזיקים ביכולות המאפשרות להם להבין מושגים מדעיים וליישם מיומנויות חקר מדעיות.

מרצה: שרית שמאי, בוגרת קורס גישור בסיסי וגישור משפחה במכון גמא, עוסקת בגישור משפחתי. עוסקת בהוראה מקוונת בתחומים שונים.
620.00 ₪
תקשורת בין אישית

עולמנו החברתי בנוי כולו על תקשורת עם זולתנו. כיצד אנו מתקשרים זה עם זה? מטרות הקורס הן להעמיק את ההבנה של דפוסי התקשורת הבין אישית ולפתח יכולת לזהותם ולפעול בהם ביעילות.

מרצה: ד"ר רחל ברוך
620.00 ₪
תזונה, מזון ומה שביניהם

במסגרת הקורס נכיר את  מרכיבי המזון העיקריים, נכיר את הקשרים בין התזונה המערבית של המאה ה- 21 לתפקוד ולבריאות הגוף. נבין מהן השפעות התזונה על התפתחות והתנהגות הילד והמבוגר.

מרצה: שרית שמאי
620.00 ₪
מחוננים ומצטיינים

תלמידים מחוננים ומצטיינים בולטים על רקע סביבתם בכל מסגרות החינוך. הורים ומורים מתקשים לעיתים להתמודד עם האתגרים שמעמיד לפניהם הילד המחונן. קורס זה יחשוף מורים והורים למידע ולהבנה של מאפייני האוכלוסייה המיוחדת הזו על גווניה, לאתגרים ולקשיים, ולהיכרות עם מסגרות לימוד ותכניות חינוכיות.

מרצה: רחל ברוך
620.00 ₪
ללמוד ולחייך: הומור בהוראה ובלמידה

הומור בהוראה יכול להפיג מתחים, לעורר עניין ושמחת למידה ולחזק את הקשר בין המורה לתלמידיו. בניגוד למקובל, גישה הוראתית המשלבת הומור אינה מפחיתה מדמות המורה, אלא ההפך.

בנוסף, גישה הוראתית המשלבת הומור גם מקנה לתלמידים כלי בעל ערך להתמודדות עם קשיים ומכשולים גם בהמשך דרכו...

מרצה: ד"ר רחל ברוך
620.00 ₪
רשתות חברתיות

בקורס נכיר רשתות חברתיות מסוגים שונים, נבחן את השפעתן על הלמידה וההוראה במאה ה-21, נתייחס לרשתות חברתיות ככלי חינוכי ונעמוד על ההיבטים הסוציולוגיים של תופעת ההתקהלות החברתית.

מרצה: שרית שמאי
620.00 ₪
עידוד קריאה בעידן הדיגיטלי

בקורס  נלמד על החשיבות של קריאת ספרים והשפעת הקריאה להנאה על הישגים לימודיים. נכיר אתרי אינטרנט לטיפוח הקריאה לילדים ונוער ונלמד דרכים שונות לעידוד הקריאה החופשית באמצעות המדיה הדיגיטלית.

מרצה: ד"ר ויקי הורנשטיין
620.00 ₪
פיתוח אינטליגנציה רגשית

כיום אין אנו מדברים עוד על “אינטליגנציה” אחת אלא על “אינטיליגנציות מרובות”. מטרות הקורס הן להכיר את מרכיבי האינטליגנציה הרגשית, ללמוד על התנאים לצמיחה ולהתפתחות רגשית תקינה ולהכיר דרכים להעצמה רגשית של תלמידים בחינוך המיוחד.

מרצה: ד"ר רחל ברוך
620.00 ₪
Page 1 of 3