מאחוה לאוקספורד

לי שי סטודנטית לפסיכולוגיה במעבדה באוקספורד
לי שי התחילה את לימודיה במכינה הייעודית לפסיכולוגיה במכללה ומתחילה כעת את שנתה השלישית כסטודנטית מצטיינת במחלקה. במהלך חופשת הקיץ היא נשלחה מטעם המכללה לבקר במעבדתו של פרופ' רועי כהן קדוש  באוניברסיטת אוקספורד היוקרתית. בביקור זה היא נחשפה למחקרים בתחום מדעי המוח, הקוגניציה והגרייה מוחית.
 
"נהניתי מאוד מההזדמנות שניתנה לי על-ידי המכללה להכיר סטודנטים מכל העולם העוסקים בתחום המחקר. העשרתי את הידע שלי, נחשפתי לשיטות מחקר חדשניות, התנסיתי בשיטות של גרייה מוחית מהמאה ה-21 וצפיתי בסריקות fmri של נבדקים שנעשו על ידי המכשור המתקדם בעולם. נסיעה זו היוותה עבורי הזדמנות יוצאת דופן ללמידה והרחבת אופקים".
התכנית ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה מעניקה לסטודנטים חוויה ייחודית של למידת מגוון רחב של נושאים מתחומי הפסיכולוגיה השונים, המתבצעת בקבוצות קטנות, בראשותו של סגל אקדמי מיומן וקשוב לצרכי הסטודנטים.
 
בשונה מרוב התכניות בתחום, התכנית במכללת אחוה היא חד-חוגית וניתן לשלב את לימודי הפסיכולוגיה עם התמחות במשאבי אנוש או חינוך מיוחד. ייחודיות התכנית נלמדת בשיטת 360 מעלות וכוללת היכרות עם מגוון תחומי הפסיכולוגיה, קורסי חובה, קורסי בחירה וקורסי סמינר מתקדמים הנדרשים להגשת מועמדות לקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה.
 
 
בתכנית ישנו מגוון נושאים העוסקים באופן מעמיק בשלושה אשכולות: אישיות והתפתחות, ארגון וחברה וקוגניציה ומוח. מבנה ייחודי זה מעניק לסטודנטים ידע רב וארגז כלים נדיר בהיקפו.
כמו כן, התכנית מציעה אפשרות להשתלב בעבודה מחקרית ובהתנסות מעשית רלוונטית המהוות חלק אינטגרלי מהתואר ונותנות יתרון בשוק העבודה.
 
לאחר סיום התואר הראשון יוכלו הסטודנטים להמשיך לתואר שני ייחודי וראשון מסוגו בישראל - פסיכולוגיה קלינית רגישת תרבות הנלמד במכללה. בנוסף, מסייעת המכללה לסטודנטים מצטיינים המעוניינים להמשיך לתואר שני בהכנה למבחן המיון לתואר שני בפסיכולוגיה.
 
אם גם לכם זה עושה חשק, מוזמנים להכיר אותנו מקרוב.