הסטודנט יונתן לוזר זכה בפרס מל"ג

ברכות  ליונתן לוזר

הסטודנט יונתן לוזר, מהחוג למדעי התנהגות (משלים את השנה השלישית לתואר באוניברסיטת בן גוריון), נבחר כאחד מעשרה סטודנטים מרחבי הארץ לקבל את פרס המל"ג ע"ש שוש ברלינסקי שינפלד ז"ל, למעורבות חברתית בקהילה.

יונתן פעל במגוון עשיר של מסגרות ובחר להתנדב בפעילויות מאתגרות במיוחד כגון, חונכות סטודנטים המתמודדים עם מוגבלות נפשית, הן במסגרת קורס בו סטודנטים מן המניין לומדים ביחד עם מתמודדים עם פגיעה נפשית, והן במסגרת פרויקט הדגל של המכללה בשם "טעימה אקדמית לאנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית". בנוסף לכך חנך סטודנטים עם לקויות למידה בפרויקט פרח-לשם הפועל במכללה, ליווה נוער בסיכון במועדון נוער בבני עייש וגם תרם לכלל הסטודנטים במסגרת תפקידו כרכז קשרי חוץ ודובר אגודת הסטודנטים במכללה.

"בכל פעילויותיו זכה יונתן להערכה רבה ואת כולן ביצע בהתמסרות מלאה. לכל הפעילויות יש תרומה משמעותית לזולת ולחברה בכיוון של העצמה, נגישות לאוכלוסיות מוחלשות, שיפור איכות החיים, שיפור היכולות ותחושת משמעות." כך מסכמת ועדת ההיגוי של ות"ת למעורבות אקדמיה וסטודנטים בקהילה, אשר בחרה בו לפרס.

"היה אתה השינוי שהנך רוצה לראות בעולם." בוחר יונתן עצמו לצטט את מהאטמה גנדי כדי להגדיר את המוטו שלו בחיים, ולא נותר אלא לאחל לעצמנו שירבו כמותו.

ברכות ליונתן לוזר