רחלי פרץ זוכת פרס המל"ג לשנת הלימודים תשע"ד

המכללה האקדמית אחוה - רחלי פרץ זוכת פרס המל"ג לשנת הלימודים תשע"ד
תאריך אירוע: יום ב', 23.02.2015 (כל היום)

המכללה גאה ומברכת את הסטודנטית רחלי פרץ על זכייתה בפרס המל"ג לשנת הלימודים תשע"ד (ע"ש שוש ברלינסקי שינפלד ז"ל) לתרומה מיוחדת לקהילה

הסטודנטית רחלי פרץ, מהמחלקה למדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה, נבחרה לקבל פרס הצטיינות חברתית על שם שוש ברלינסקי שינפלד ז"ל של המועצה להשכלה גבוהה לשנת תשע"ד.
רחלי מציגה עשייה חברתית מעמיקה ומגוונת, הן במסגרת התכניות שתוקצבו ע"י ות"ת והן במסגרות נוספות בו זמנית. ביניהן: קורס משלב עשייה, פרויקט דגל חברתי, חונכות לסטודנטים מתקשים, פרויקט "תאכשיט" מנהיגות לצעירים בקריית מלאכי, פרויקט "קהילה נגישה" בקריית מלאכי. כל הפעילויות מתאפיינות בהעצמת קבוצות מוחלשות ובשילובן בקהילה כולל אוכלוסיות מוחלשות במיוחד כגון אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית וצעירים משכונת מצוקה.
לאחרונה, רחלי מסייעת בהתנדבות לקדם קורס משלב עשייה חדש במכללה ("שינוי חברתי לנגישות חברתית") באמצעות חיבור לפרויקט "קהילה נגישה" בו היא מתנדבת כבר חמש שנים. בכל פעילויותיה היא מפגינה התמדה, נחישות, אחריות אישית ונועם הליכות, ובנוסף גם מצטיינת בלימודיה האקדמיים.
"אין ספק כי רחלי ראויה לשבח ולהוקרה על פעילותה העשירה, נחישותה והתמדתה, ומהווה מודל לחיקוי לאוכלוסיות בהן היא נוגעת, לאנשים עם מוגבלות, לצעירי קריית מלאכי ולסטודנטים בכלל." מציינת ד"ר מיכל רביבו שטיינר, דיקן הסטודנטים.

זו השנה השלישית ברציפות שסטודנט של המכללה זוכה בפרס יוקרתי זה, בגין פעילות במסגרת היחידה למעורבות חברתית בדיקן הסטודנטים.

המכללה האקדמית אחוה - רחלי פרץ זוכת פרס המל"ג לשנת הלימודים תשע"ד