קונגרס להצגת פרוייקטים

קונגרס להצגת פרוייקטים המסלול לגיל הרך

המסלול לגיל הרך תשע"ב מתכבד להזמינכם לאירוע סוף שנה של:

קונגרס להצגת פרויקטים ביום ד' ה 20.6.12 ל' בסיוון

                                                       

זמן ומקום:
20/06/2012 08:30 אודיטוריום 1

תכנית ולוחות זמנים

 

שעה נושא
08:30  - 09:00 התכנסות וכיבוד (בכניסה לאודיטוריום 1)
09:00 - 09:20 פתיחה מוסיקלית
  ברכות - פרופ' אלי זמסקי, נשיא אחוה המכללה האקדמית לחינוך
  ד"ר מריטה ברבש,  סגנית נשיא ומנהלת אקדמית
  ד"ר בלהה פריינטה ראש המסלול והחוג לגיל הרך
09:20 פרזנטציית פרויקטים במליאה:יורי"ת –מעיין ברנס
09:20  - 09:55 שלהבת אוזן, שמרית בר כוכבא ואורטל מרגלית:"מסע עולמי על קו הדמיון"
09:55 - 10:20 תמר בן ברוך "שילוב המשחק הדידקטי בהוראה"
10:20 - 10:40 הפסקה ומעבר לבניין 6
10:40 - 11:10 סיור פוסטרים בקומת הכניסה של בניין 6. המציגות: מיכל ישראלי, לביאה ברק, ריקי בן חמו, הילה שביט, ברית לוין, אסתי בן שבת, דנה פורת, רנה מעווד, יוכי טל, לילך פוקס, אנה זסלבסקי, נטלי ניקוליז, שרית אשכנזי, רותם אזולאי, חושן ברוך, יעל סילוק, רינת מאיר, הגר יעקובי, לוטן חסון, רוית מדר, קטי מבוקה, אדווה יחזקאל ודיאנה ביידר
11:15 - 12:40 מושבים חלק א'- פירוט מלא בהזמנה
12:40 - 13:00 הפסקת צהרים וכיבוד
13:00 - 14:00 מושבים חלק ב'- פירוט מלא בהזמנה
14:00 - 14:30 סיכום והרשמה ביציאה

 

הזמנה לקונגרסלצפייה בהזמנה
מושבים מקבילים חלק א'  בחדרים  611,610, 612, 613, 615-

יו"ר: הילה סבג חדר 610      מדריכה: ד"ר פנינה אלבין 

11:15 - 11:50         "שמלת השבת של בנות ההסבה" יעל סנדרוסי, הדר וקנין ומירב ולבקטר
11:50 - 12:15

"צלילים ומשחקים" - עדי חסון

12:15 - 12:40

"נרקוד נשיר ונשמח" מלאני וורנר

יו"ר: מריאנה סביז'ה חדר   611   מדריכה: ד"ר עדנה אור   

11:15 - 11:50        

"עיתו-גן...", דלית לסרי ואורנית עטאר

11:50 - 12:15 חושבים ומחשבים בגן הילדים, סיוון מלכה

12:15 - 12:40

"בריאות בגן הילדים", סיון בן סימון

יו"ר: הילה אזולאי חדר  612  מדריכה: ד"ר מוניקה ברזנר מזור

11:15 - 11:50        

"ניקיון בגוף ראשון", רוזי יצחקוב, רותם אלי ושני דניאל

11:50 - 12:15

"צמחי תבלין ומרפא בגינת הספירלה", עינת חוטר

12:15 - 12:40

"מתמטיקה זה כן משחק ילדים", קרן מרסקי

יו"ר: מעיין אוזן חדר  613 מדריכה: ד"ר מירב איזנברג 

11:15 - 11:50         "עידוד קריאה באמצעות ספרות ילדים" עדי אלירז
11:50 - 12:15

"גינה לי חביבה" - חנה דמוזה ורעות כרמי

12:15 - 12:40

"אני משחק בהגינות, בסבלנות ובסובלנות", שלי פינגרמן

יו"ר: ליפז גרסטל  חדר  615  מדריכה: ד"ר מיכל גטניו קאלוש

11:15 - 11:50        

"שיר סיפור ומה שביניהם", לירז מכלוף ושירי גוטדינר

11:50 - 12:15

"תהליך קבלת התורה", רויטל ממן

12:15 - 12:40

"מרכיב הזמן", רינת דקל

מושבים מקבילים חלק ב'  בחדרים  611,610, 612, 613, 615-

יו"ר: פריהיוט שבבאו חדר 610 מדריכה: ד"ר פנינה אלבין     

13:00 - 13:35      

"שיר סיפור ומה שביניהם"-לירז מכלוף ושירי גוטדינר

13:35 - 14:00

"לגלות את פלאי המים" טטיאנה מנדל

יו"ר: מתן נצר חדר 611 מדריכה: מיכל גטניו קלוש  

13:00 - 13:35       "הפתגם ועמו גם..." קרן חדד, נטלי כהן והילה נעם
13:35 - 14:00

"כל אחד יחיד ומיוחד- שונות באמצעות כלי נגינה" ליזי ספיר

יו"ר: ליטל זוסים חדר 612 מדריכה: ד"ר מוניקה ברזנר מזור   

13:00 - 13:25      

"נפש בריאה בגוף בריא" עינב גחם

13:25 - 13:55

"קוראים ונהנים בעולם הסיפורים" מור שבת ונופר אבוטבול

יו"ר: הבטם ביילין חדר 613 מדריכה: ד"ר מירב איזנברג  

13:00 - 13:25      

חוקרים ומגלים את עולם היסודות" אתי בן שלום

13:25 - 13:50

יש לי ציפור קטנה בלב" מירב אל

יו"ר: הדר בלט חדר 615 מדריכה: ד"ר עדנה אור

13:00 - 13:25      

"נפש בריאה בגוף בריא" תהילה בשילה

13:25 - 13:50

"מסע בעקבות הצבעים" נירית מזרחי