המכללה בטלוויזיה

כך תזהו מצוקות אצל ילדים שלא רוצים ללכת לגן או לביה"ס קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Thu, 12.09.2019
פותחים יום
תכנית: ערוץ 13
פסיכולוגיה קלינית רגישת תרבות - ייחודי באחוה קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Wed, 31.07.2019
כאן 11
תכנית: קלמן וסג"ל
איך מסבירים לילדים על השואה? ד"ר בלהה פריינטה מאחוה מסבירה קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Thu, 02.05.2019
פותחים יום
תכנית: ערוץ 12
כך תעברו את חג הפסח עם ילדים עם קשב וריכוז - ד"ר היידי פלביאן קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Sun, 28.04.2019
קשת 12
תכנית: פאולה וליאון
מה התחפושת שבחרתם אומרת על האישיות שלכם? קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Thu, 21.03.2019
פאולה וליאון
תכנית: רשת 12
האם חשיפה לפלסטיק בזמן הריון עלולה לגרום לעיכוב שפתי? קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Thu, 10.01.2019
קשת 12
תכנית: פאולה וליאון
האם דיבור תינוקי עוזר להתפתחות התינוקות? ד"ר ליאורה מוס-לוי עם התשובות קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Thu, 03.01.2019
קשת 12
תכנית: פאולה וליאון
מתי ניתן לאבחן גמגום בקרב ילדים ומה אפשר לעשות? קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Mon, 26.11.2018
קשת 12
תכנית: פאולה וליאון
מה היתרונות בלימוד ילדים שתי שפות? קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Sun, 16.09.2018
רשת 13
תכנית: פותחים יום
ד"ר עדי לוי על הקשר בין עכברת לשינוי האקלים קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Mon, 20.08.2018
העולם הבוקר רשת 13
Page 1 of 7