המכללה בטלוויזיה

מיכל פריי-מנהלת גיוס בחברת "הזרע" קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Thu, 08.09.2016
תכנית "בר דעת" - ערוץ 2
תכנית: ערוץ 2
שם הכתב: גיא לואל
הישראלים שבויים ברשת - ד"ר גילה זילכה קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Mon, 05.09.2016
עושים סדר חדש בערוץ 23
תכנית: טלוויזיה
שם הכתב: גל גבאי
לימודי מדעי החיים במכללה האקדמית אחוה קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Sun, 04.09.2016
טלוויזיה
תכנית: "בר דעת"
שם הכתב: נגה דה אנג'לי
שרון מרק - בוגרת המכללה ומרצה לסביבה וקיימות קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Wed, 31.08.2016
טלוויזיה
תכנית: "בר דעת"
שם הכתב: גיא לואל
השינויים המתוכננים בנושא אבחונים ללקויי למידה (היידי פלביאן)
תאריך הפרסום: Sat, 16.04.2016
ערוץ 10
תכנית: חדשות ערוץ 10
ד"ר ארז מילר מספר מדוע ילדים מעדיפים תחפושות של שוטרים וחיילים קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Tue, 01.03.2016
חדשות
תכנית: ערוץ 10
ד"ר ענת פלדמן, חוקרת תופעת הצדיקים, המכללה האקדמית אחווה קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Tue, 16.02.2016
טלביזיה ערוץ 2
תכנית: עושים סדר
שם הכתב: בן כספית
ד"ר גנאור שטרן: מחקר חדש שקובע כי אי אפשר לסמוך על מחקרים חדשים. קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Mon, 15.02.2016
טלביזיה ערוץ 10
תכנית: תכנית הבוקר
שם הכתב: אורלי וגיא
מאיר מסלטי ממאבטח חילוני לאדם קדוש קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Tue, 05.01.2016
ערוץ 10
תכנית: פנים אמיתיות- אמנון לוי
שם הכתב: אוהד כהן ורונן ברטד
המרדף של ההורים והילדים להכנס לכיתות המחוננים קישור לפרסום [title]
תאריך הפרסום: Mon, 04.01.2016
ערוץ 2
תכנית: חדשות
שם הכתב: יעל אודם
Page 5 of 8