שיתוף פעולה עם הסתדרות העובדים הכללית

מה מגיע לי?

חברי הסתדרות העובדים הכללית שהחלו את לימודיהם בשנת הלימודים תשפ"ה באחד מהתארים הראשונים והשניים באקדמית אחוה הנזכרים בעמוד זה, זכאים להגיש בקשה למלגה במסגרת שיתוף פעולה שנחתם בין המכללה להסתדרות. המלגות האטרקטיביות המגוונות מצוינות בעמוד התואר והרישום אליהן נעשה דרך מרכז מידע והרשמה של המכללה בהצגת אישור זכאות.
לבדיקת זכאות וקבלת אישור יש להיכנס לתואר המבוקש וללחוץ על כפתור בדיקת הזכאות בתחתית העמוד. מלגה מטעם ההסתדרות תינתן לזכאים הלומדים בתוכנית.
סטודנטים שירשמו לתוכנית יקבלו במהלך הסמסטר השני ללימודים, הודעה למייל / לנייד עם קישור להגשת בקשה למלגה לשנת הלימודים. המלגה תשולם בפעימות כל שנת לימוד לאורך כל מסלול הלימודים.
לתשןמת ליבך! מתן המלגה מותנה בכך שההסתדרות תקבל אישור מטעם המכללה כי התחלת את הלימודים ושילמת את שכר הלימוד. לצורך קבלת המגלגה יש להצטייד באישורים הבאים: קבלה על תשלום למוסד האקדמי, אישור לימודים לשנה הנוכחית ואישור ניהול חשבון בנק/צילום צ'ק

התארים הנכללים במסגרת שיתוף הפעולה

מערכות מידע

התואר שייתן לך את כל הידע והכלים הנדרשים במטרה לסייע לך להתקדם אל עבר הקריירה עליה תמיד חלמת

למידע אודות התואר

רב תחומי במדעי החברה והרוח

תואר שפותח דלתות, מעניק הזדמנויות ומעורר מחשבה. תואר שמאפשר לך לחקור מה מעניין אותך ולאיזה כיוון לקחת את הקריירה שלך

למידע אודות התואר

תרבות עם ישראל

התואר יפתח בפניך מנהרת זמן להתבוננות עמוקה על הדרך שעשינו מאז ועד היום. נלמד אותך להכיר את עברך, להבין את ההווה וניתן לך כלים לחשוב על העתיד

למידע אודות התואר

קיימות במרחב העירוני והכפרי

התואר שייתן לך הזדמנות להשתלב, להוביל ולהשפיע על העתיד הסביבתי בתחומי הקלינטק, האגרוטק, הביוטק וההייטק

למידע אודות התואר