פרויקטי גמר בתחום פסיכולוגיה

אז מה זה פרויקט גמר?

טוב ששאלתם. פרויקט גמר/עבודת סיכום/סמינריון - השם אולי שונה אבל המטרה היא אחת - להכין אתכם הכי טוב לשוק התעסוקה עם כל הכלים לא רק לעבוד בו, אלא בעיקר לשנות אותו.
כל אחד ואחת מכם יתבקשו בשנה האחרונה לתואר להכין פרויקט מסכם שהוא למעשה סך כל ההישגים שלכם בסיום התואר. מדובר באחד מרגעי השיא בהכשרתכם כסטודנטים, ומגלם בתוכו את כל מה שחוויתם במהלך הלימודים. מקורסים עיוניים, עבודה בשדה ועד מפגש עם אתגרים במציאות היומיומית. הפרויקט מאפשר לכם לבחור את הנושא, לבחון את הצרכים, להסיק מסקנות, להציג פתרונות ולהציע יוזמות שישנו את פני החברה והקהילה.

ועוד דבר קטן

את הפרויקט תציגו בסוף השנה האחרונה ללימודים דרך מצגות, הרצאות, מחקרים ופוסטרים מעוצבים. אתם, יחד עם המרצים, הסטודנטים ואורחים נוספים תזכו לספר על הדרך, לשמוע רעיונות פורצי דרך ולגלות שאתם חלק בלתי נפרד מהשינוי.

רבים מהפרויקטים של בוגרי המכללה התחילו בצעד אחד, בחלום אחד שכבר מוכיחים את עצמם בשטח. הם הפכו רעיון למציאות, פתרו בעיות, הטמיעו מערכות חדשות בארגונים, הציגו שאלות מחקר, שינו הרגלים ושיטות עבודה קיימות ובעיקר הוכיחו כי ההשקעה שלהם במהלך הלימודים הייתה שווה הכל.

וזה רק חלק קטן מאינספור הזדמנויות

הורים מוסלמים שילדם נרצח

הבנת התמות המרכזיות בחוויית ההתמודדות של ההורים השכולים, תוך התייחסות להקשר התרבותי-דתי-חברתי שלהם בישראל

לפרויקט המלא

בריאות הנפש בקהילה החרדית

מעקב אחרי השינויים שחלו בעשורים האחרונים ביחסה של הקהילה החרדית כלפי תחום בריאות הנפש, ברמת העמדות והתפיסות וברמה הפרקטית

לפרויקט המלא