"*" אינדוקטור שדות חובה
מתעניינים/ות בלימודים? השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו כבר עכשיו 3622*
"*" אינדוקטור שדות חובה
פרופ' סמדר בן אשר ראש התוכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי וד"ר תמר לביא מרצה במכללה ומומחית למצבי לחץ, במחקר שהעלה את הצורך האקוטי בבניית מערך אזרחי לטיפול רגשי המותאם לאסון קהילתי. המחקר, שהתבצע בזמנו על אסון ורסאי, נחל צפית ואסון מירון רלוונטי יותר מתמיד לאור אסון ה-7 באוקטובר