"*" אינדוקטור שדות חובה
מתעניינים/ות בלימודים? השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו כבר עכשיו 3622*
"*" אינדוקטור שדות חובה
התרגול המנטלי שנמצא כבר שנים בחזית המחקר המדעי מייחס חשיבות גדולה לכאן ועכשיו ועוזר למגוון רחב של התמודדויות פיזיות ורגשיות. אז למה את מה שעובד כמעט בכל תחומי החיים לא הכניסו עד כה לבתי הספר? ענת אטיה מלכי, מרצה בחוג לחינוך באקדמית אחוה עם השאלה והתשובה